KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314474
*
nr 1431 4474
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Kopia efter E Lönblad. Sovande man. Otydlig signatur. Olja på duk, 42x34 cm, yttermått inklusive ram: 52x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 november 2021
kl 18:36:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 19:03:40
1
400 kr
15/11 18:28:58
1
500 kr
15/11 18:30:15
2
600 kr
15/11 18:30:53
2
1.100 kr
15/11 18:30:57
1
1.200 kr
15/11 18:31:38
2
Vinnande bud
15/11 18:31:55
2
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: e lönblad olja olja på duk oljemålning oljemålningar sovande man
-
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:52
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:55
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:55
-
6120 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:20
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:19
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:50
*
Oljemålning
nr 1431 4474
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Kopia efter E Lönblad. Sovande man. Otydlig signatur. Olja på duk, 42x34 cm, yttermått inklusive ram: 52x44 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 november 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 19:03:40 | 1 | 400 kr |
15/11 18:28:58 | 1 | 500 kr |
15/11 18:30:15 | 2 | 600 kr |
15/11 18:30:53 | 2 | 1.100 kr |
15/11 18:30:57 | 1 | 1.200 kr |
15/11 18:31:38 | 2 | Vinnande bud |
15/11 18:31:55 | 2 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: e lönblad olja olja på duk oljemålning oljemålningar sovande man
-
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:52 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:55 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:55
-
6120 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:20 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:19 -
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:50